Turk Inn 2017 Hotel

Oda reservasyon
REZERVASYON İÇİN

captcha
Iletişim belirtiniz

Turk Inn 2017 Hotel

Genel bilgi Turk Inn 2017 Hotel

Ankara`nın merkezinde ve ticari bir bölgede bulunan mütevazi TURK INN 2017 HOTEL, metro durağı`na 4 dakikalık yürüme mesafesinde, Anıtkabir`e 2 km, Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ne ve Orta Çağ'dan kalma Ankara Kalesi'ne ise 5 km uzaklıktadır. Elverişli konumu ve toplu ulaşım noktalarına yakınlığı ile, konukların şehrin herhangi bir yerine kolayca ulaşmasını sağlar.

HİZMETLER

Otelimiz şu kategorilerde 48 rahat oda sunmaktadır: "Standart Tek kişilik", "Standart Çift Kişilik" ve "Standart Üç Kişilik". Otel, kullanışlı ortak alanlar ve modern oturma alanları sunmaktadır.

Lobi Bar’ımız var.

Açık renklerle dekore edilmiş odalar, konforlu mobilyalar ve modern cihazlarla donatılmıştır. Gününüze kafe alanımızda kahvaltıyla başlayabilirsiniz.

TURK INN 2017 HOTEL, rahat ve konforlu bir kahvaltı salonunda hizmet sunmaktadır.

Burada her sabah konuklarımıza taze hamur işleri, aromalı kahve ve Avrupa ve Türk mutfağından eşsiz lezzetlerden oluşan kahvaltı servis edilmektedir.

TURK INN 2017'de kuru temizleme ve çamaşırhane hizmetlerinden yararlanabileceğiniz gibi, ütü hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

Genel bilgi

Ресурс 126 Bagaj Odası
Ресурс 74 Havaalanı, km 30
Ресурс 21 Kahvaltı Salonu
Ресурс 19 Odalar 48
Ресурс 101 Otopark
Pet friendly
Ресурс 53 Tren istasyonu, km 2.5
Çamaşırhane
Ресурс 68 Ücretsiz Wi-Fi
Ресурс 83 Şehirlerarası Otobüs Terminali, km 8
Ana sayfa Oteller Ankara Turk Inn 2017 Hotel

Oda fiyatına dahil olan hizmetler: Konaklama, kahvaltı, WI-FI erişimi. 0-6 yaş arasındaki çocuk konaklaması ücretsizdir. 7-12 yaş çoocuklar %50 indirimlidir.